H

E

Y

K

HEYK

NAGRZEWNICE DO SUSZARNI KUKURYDZY

Kompleksowa Nagrzewnica do suszarni kukurydzy

Kompleksowa nagrzewnica do suszarni kukurydzy to połączenie paleniska oraz wymiennika rurowego. Odpowiednia konstrukcja nagrzewnicy kukurydzy pozwala na ogrzewanie powietrza nawet do 130 stopni C.

Cały proces spalania w nagrzewnicy do kukurydzy odbywa się na zasadzie przeciwciągowej. Charakteryzuje się to dopalaniem gazów oraz małą emisję zanieczyszczeń podczas całego procesu.

Kolejno całość energii oddawana jest do wymiennika ciepła, który wykonany został z rur stalowych, gatunkowych. To gwarantuje wysoką żywotność nagrzewnicy.

Warto również zaznaczyć, że realizujemy zlecenia nagrzewnic jako kompletne bloki energetyczne w zabudowie kontenerowej. Wyposażone dodatkowo o wentylator nadmuchowy, zasilany słomą, węglem lub olejem opałowym.

Idealnie sprawdzają się do ogrzewania większych pomieszczeń magazynowych, szklarni czy tuneli z folii.

Previous
Next

Producent nagrzewnic do suszarni kukurydzy

Jesteśmy polskim producentem nagrzewnic do suszarni kukurydzy. Oznacza to, że nasze produkty produkujemy w Polsce, wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę, oraz dostępne materiały najwyższej jakości.

Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nie boimy się wyzwań, a nasze doświadczenie pozwala nam oferować wysokiej jakości nagrzewnice w konkurencyjnych cenach.

Previous
Next

Administratorem Państwa danych osobowych jest Zakład Produkcyjno-Handlowy Heyk Bartosz Ciołczyk, NIP: 916-137-23-55, Grabownica 15, 56-320 Krośnice. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: bartoszciolczyk@op.pl

Kontakt - nagrzewnice do suszarni kukurydzy